HAKKIMIZDA

KURUMSAL

BİRİNCİ GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.BİR AİLE KURULUŞU OLUP ÇİKOLATA, ŞEKERLEME SEKTÖRÜNDE FALİYET GÖSTERMEKTEDİR.1997 YILINDA KURULAN FİRMAMIZ ÇİKOLATA VE ŞEKERLEME ÇEŞİTLERİ İLE SATIŞLARINA 15 YILLIK DENEYİMİNİ DE KATARAK SİZ MÜŞTERİLERİMİZİN EN İYİ LEZZETLERLE TANIŞMASINI SAĞLAMAKTADIR.
FİRMAMIZ KRAFT FOODS,KERVAN GIDA,BARHAN GIDA,AKAŞ AKBALIK, VB.FİRMALARIN ÜRÜNLERİNİ İÇ PİYASAYA VE İHRACATTA PAZARLAMAKTADIR.
ÖZELLİKLE BAYRAMLIK ŞEKER VE HEDİYELİK ÇİKOLATA ÇEŞİTLERİ İLE İÇ VE DIŞ PİYASADA SÖZ SAHİBİYİZ.

VİZYONUMUZ

BİRİNCİ GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 15 YILI AŞAN TECRÜBESİNİ BAYİLİK VE DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNÜ ÜSTLENDİĞİ MARKALARLA BİRLEŞTİREREK KURUMSALLAŞMA ÇİZGİSİNİ SEKTÖREL İHTİYAÇLARA UYGUN ŞEKİLDE OLUŞTURMAYI İLKE EDİNMİŞTİR.

BİRİNCİ GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. FAALİYET GÖSTERDİĞİ SEKTÖRÜN ÖNCÜ KURULUŞLARINDAN BİRİ OLMANIN SORUMLULUĞUYLA TECRÜBESİNİ İŞ ORTAKLARIYLA PAYLAŞMAKTA,BİRLİKTE OLUŞTURULAN SİNERJİYİ YENİ HEDEFLERE TAŞIMAYI AMAÇLAMAKTADIR.

DİNAMİK BİR EKİP ÇALIŞMASI İLE MÜŞTERİLERİMİZİN BEKLENTİLERİNİ KARŞILAYAN ÜRÜNLER SUNMAK VE ŞİRKETİMİZİN İSMİNİ DÜNYA ÇAPINDA BİR MARKA HALİNE GETİRMEK

MİSYONUMUZ

BİRiNCİ GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.PAZARLAMA VE SATIŞ EKİBİNİ ŞİRKET İÇİ EĞİTİM FAALİYETLERİ İLE DESTEKLEYEREK KURUMSAM HİZMET ANLAYIŞINI GELİŞTİRMAKTE,İNSAN ODAKLI BİR YAKLAŞIMLA BENİMSEMEKTEDİR.

DEĞİŞEN SEKTÖREL VE EKONOMİK KOŞULLARA UYUMLU STRATEJİLER ŞİRKET KÜLTÜRÜNÜN REFERANS KAYNAKLARI OLARAK KABUL EDİLMEKTEDİR.

ŞİRKET YÖNETİM POLİTİKALARI ;
ŞİRKET İÇİ İLETİŞİMİN NİTELİĞİNE,TOPLAM KALİTE SÜREÇLERİNE YÖNELİK KARAR MEKANİZMALARINA EN UYGUN YÖNTEMLERLE OLUŞTURULMAKTADIR.

GİRİŞİMCİ RUHUMUZ İLE YENİ HEDEFLER VE DEĞİŞEN TEKNOLOJİLERLE ÜRÜN PORTFÖYÜMÜZÜ İÇ VE DIŞ PİYASAYA EN İSTİKRARLI ŞEKİLDE TEMSİL ETMEKTİR.

DEĞERLERİMİZ

  • 1- KALİTE
    FİRMAMIZ HER ADIMDA KALİTE ANLAYIŞI İLE İLERLEMEYİ HEDEFLEMİŞTİR.
  • 2- GÜVENİLİRLİK
    ŞİRKET İÇİ VE DIŞINDA BÜTÜN İLİŞKİLERİMİZDE EN ÖNEMLİ GELEN DEĞERİMİZ GÜVENİLİRLİKTİR.ŞUNU ÇOK İYİ BİLİYORUZ Kİ SEKTÖRDE EMİN ADIMLARLA İLERLEYEBİLMEMİZ İÇİN DÜRÜST VE ŞEFFAF OLMANIN HER ZAMAN KAZANDIRACAĞINA İNANIYORUZ.
  • 3- BAŞARIYA ODAKLI DEĞİŞİM
    TÜRKİYE VE DÜNYADAKİ DEĞİŞİMLERİ TAKİP EDİP,PİYASA İHTİYAÇLARINA UYUM SAĞLAMAYI VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ KONUSUNDA ELİMİZDEN YAPMAYI HEDEFLİYORUZ.

Copyright© 2015 BİRİNCİGIDA® Bütün hakları saklıdır.